Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Comanda Sportsdirect.com

- - - - -
  • Please log in to reply
377 replies to this topic

#343
AlinE

AlinE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,634
  • Înscris: 31.07.2009
Eu am dat ultima comanda in iarna cand au avut transport gratuit. Intr-adevar si mie mi-au scos 2 tricouri din stoc si nu mi-au dat posibilitatea sa comand altele in cadrul aceleiasi comenzi.

#344
wolfydRg

wolfydRg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,038
  • Înscris: 20.06.2005
Pai asta e furt pe fata. În loc de transport 30 lei a ajuns la 90 aproape.

#345
Ionut_Marian86

Ionut_Marian86

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.01.2016
Am facut comanda pe sportsdirect.com pentru 3 produse. Imediat dupa ce s-a inregistrat comanda am primit mail de anulare a unui produs pentru motivul ca nu este in stoc. Intrebarea mea este daca voi plati cele 3 produse sau se va scadea produsul care nu este in stoc si voi plati doar 2, eu cand am finalizat comanda pe site am platit 3 produse. Trebuie sa trimit mail la ei pentru aceasta situatie? Mentionez ca este prima data cand comand pe sportsdirect.com. Multumesc anticipat!

#346
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,624
  • Înscris: 12.02.2008
Acum ai banii blocati.Cand iti vor trimite coletul iti vor retine suma exacta.

#347
AlinE

AlinE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,634
  • Înscris: 31.07.2009
Pe 18 august am comandat 3 produse, Astazi le-am primit. Nesperat de repede s-au miscat.

#348
Eagle Raider

Eagle Raider

    try

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,961
  • Înscris: 29.04.2006
si eu am observat ca in ultima vreme, ofertele sunt din ce in ce mai slabe... pe langa tariful marit de la livrare, asa ca, ne reorientam spre alti furnizori :D

#349
cosmin_17

cosmin_17

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,251
  • Înscris: 01.06.2007
Transport gratuit la comenzi de peste 25£ (30 Euro). Reducerea se aplica automat la finalizarea comenzii.
Promotia incepe astazi la ora 15:00 (17:00 in Romania) si se termina pe 25.12.2019 ora 23:59 (26.12.2019 ora 01:59 in Romania).
Spor la cumparaturi.

#350
AlinE

AlinE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,634
  • Înscris: 31.07.2009
Am trimis și eu o comanda de 87 euro cu transport gratuit.

#351
Fxlx

Fxlx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 20.04.2019
A primit careva vreun mesaj ca a plecat pachetul spre el ? Ce bine era înainte cu Dhl, acum cu Econt,  e varza murata. Cu astia e super naspa mai ales ca in tara preda la cargus si aia sunt si mai varza

#352
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 28.11.2005
Mesaj ca a plecat, da, pe unde e coletul nicio urmă.

#353
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,836
  • Înscris: 10.12.2006
Saptamana s-a terminat pe 3 Ianuarie, multi si-au luat libere sa lege anul nou de weekend. Din tara am primit colete si in intervalul asta, dar de afara inca nimic.

De luni incolo o sa vina sigur si de la sportsdirect, presupun ca au avut si foarte multe comenzi cu acea promotie.

#354
craciuncostel

craciuncostel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 03.04.2005
Noi am renunțat la sports. Tarife mari la transport și faptul că nu mai vin prin DHL este dezastruos. Nu ai niciun feedback cu econt ăștia, greu intri în legătură cu ei, am avut colete pierdute anul trecut de sărbători. Plus că sunt tot mai multe produse care nu mai au voie să le trimită în România dar afli abia după ce ai trimis comanda. Am avut în coș câteva zeci de produse și ulterior am primit mail cum că mai mult de jumătate nu se trimit dar transportul a rămas la fel. Am vorbit cu ei la telefon de nenumărate ori dar nu ne-au scăzut transportul chiar și după au făcut chiar ei simulare și au văzut că transportul ar fi trebuit să fie redus la jumătate.
În fine. Oferte tot mai slabe, transport mare, șansa de a rătăci coletul... ne-am oprit.

#355
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,836
  • Înscris: 10.12.2006
Eu am comandat putin, cat sa profit de promotia cu transportul gratuit, si am evitat produsele cu reduceri mari pentru ca alea aveau si sanse mari sa dispara de pe stoc.

S-au dus vremurile in care puteai pune in cos o tona de ieftinituri din outlet.

#356
AlinE

AlinE

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,634
  • Înscris: 31.07.2009
Nici al meu nu apare ca fiind plecat. Ma gândesc ca au avut și ei zile libere. Mizu într-adevăr nu mai poți adaugă prea multe tricouri ieftine. Am observat ca au schimbat calitatea. Port tricouri Slazenger de 7-8 ani și sunt din ce în ce mai plasticoase și nașpa.

#357
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,836
  • Înscris: 10.12.2006
Azi a preluat-o cica Fan si o sa ajunga pe 8, mi-a venit mailul de la econt cu awb pe un site in rusa, m-am tot strafocat sa-mi dau seama ce naiba e coletul ala, pana mi-am amintit ca am vazut aici discutandu-se de econt.

#358
Fxlx

Fxlx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 285
  • Înscris: 20.04.2019
Hai ca am primit si eu actualizare :Monday 06/01/2020 y. 16:23 h. arrival at an office – Ro Romania FAN Livrare 07.01.2019

#359
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,624
  • Înscris: 12.02.2008
Pe 8 ianuarie vine si coletul meu, tot cu Fan

#360
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,836
  • Înscris: 10.12.2006
Acu' o fi intrat in port vaporul pentru Europa de Est, o fi ocolit prin Gibraltar.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate